Individuální výuka se Vám bude určitě zamlouvat!
A jaké jsou důvody?


SOUKROMÍ

Když chcete využít čas opravdu efektivně a máte zkušenosti s tím, že se lépe soustředíte a více se naučíte bez přítomnosti jiných studentů - při individuální výuce dostanete mnohem více prostoru, veškerá pozornost je věnována jen Vám a máte lektora jenom pro sebe.

ČAS, ČAS, ČAS...

Obchodní schůzky, nepravidelná pracovní doba, práce na směny - to všechno lze snadno vyřešit individuální výukou. Nebo máte i jiné časové požadavky? Např. chcete chodit častěji nebo naopak méně často než umožňují skupinové kurzy nebo si chcete zvolit čas docházky jinak než je běžné. Pomalejší tempo, rychlejší tempo, důkladnější probrání určitého učiva nebo naopak méně důkladné - u individuální výuky si tempo určujete zcela sami jen po dohodě s lektorem.

UČIVO

Naši lektoři Vás naučí mluvit, ať už potřebujete koupit kafe na dovolené nebo zavolat obchodnímu partnerovi. Soustředíme se na to, aby výuka byla zaměřená na komunikaci a na konkrétní výsledky. Nebo potřebujete připravit na zkoušky? Naučit se business angličtinu, technickou angličtinu nebo jiné? Máte zájem pouze o konverzaci? Nebo naopak potřebujete vypilovat gramatiku.

Ceník individuální výuky

Výuka pro jednotlivce.

MEDIUM
390 Kč/ hod.
Celkově Kč 7.020,-
18 vyučovacích hodin na dobu max. 3 měsíců
Vámi zvolený rozvrh (po dohodě)
Vámi zvolená náplň výuky - navrhneme Vám optimální řešení
Nelze platit po hodinách.
LARGE
350 Kč/ hod.
Celkem Kč 12.600,-
36 vyučovacích hodin na dobu max. 5 měsíců
10% sleva oproti variantě "Medium"
Vámi zvolený rozvrh (po dohodě)
Vámi zvolená náplň výuky - navrhneme Vám optimální řešení
Nelze platit po hodinách.

Se skupinovou výukou budete spokojeni!
Víte proč?


PODPORA SKUPINY

Pokud o sobě víte, že jste spíš teamový hráč a chcete využít "síly skupiny", naše skupinová výuka je to pravé. Inspirujete se z pokroků, ale i z chyb svých spolu-studentů, budete se vzájemně povzbuzovat na své cestě ke svému jazykovému cíli. Ve skupině navíc lektor může využít i jiný druh procvičování, při němž zapojí celou skupinu.

PRAVIDELNOST

Skupinová výuka se bude konat se železnou pravidelností vždy ve stejnou dobu, od září do února a od února do června. Pravidelný rozvrh může být výraznou motivací - víte, že "musíte" přijít každý týden ve stejnou dobu a nechcete přece zameškat novou lekci 🙂

NIŽŠÍ CENY

Cena Vašeho skupinového kurzu bude nižší než kdybyste si objednal/a individuální výuku. A to budou ve skupině pouze 3 lidé!

Ceník skupinové výuky

Výuka pro skupinky 2 - 4 studentů v pravidelném čase od září do června.

POLOLETÍ
175,-Kč/ hod.
CELKOVĚ PLATÍTE Kč 5.600,-
pololetní výuka (32 vyučovacích hodin)
pravidelný rozvrh - výuka 2x týdně
přístup k online výuce angličtiny ZDARMA
možnost pokračování ve stejném kurzu do června 2017
Platba po hodinách není možná.
CELOROČNÍ
155,- Kč/ hod.
CELKOVĚ PLATÍTE Kč 9.950,-
celoroční výuka od září do června (64 vyučovacích hodin)
pravidelný rozvrh: výuka 2x týdně
výhodnější cena oproti pololetní variantě
Platba po hodinách není možná.

FAQ - Nejčastěji kladené otázky


Kdy se mohu zapsat do kurzu?

Kurzy tradičně začínají v polovině září a také v únoru, pořádáme i letní kurzy. Ideální je odeslat přihlášku několik týdnů před těmito termíny. Rádi Vás však uvítáme kdykoli během školního roku - běžně se k nám připojují klienti kdykoli.

Jak dlouho trvá vyučovací hodina?

Naše vyučovací hodina trvá 50 minut, ale nutno říct, že se vyrovná intenzitě a efektivitě lekce v délce 90 minut i více. Čas je v dnešní moderní době vysoce ceněn, proto se snažíme z hodin vytěžit maximum.

Jak často musím do kurzu chodit?

Ze zkušeností se nám osvědčilo vyučovat spíše kratší dobu a častěji. Proto je u nás zvykem, že klienti docházejí do výuky dvakrát týdně po jedné vyučovací hodině. Je to daleko lepší než jedenkrát týdně po jedné vyučovací hodině, a to zejména proto, že klienti jsou tak v častějším kontaktu s cizím jazykem. Většina klientů také uvádí, že kvůli intenzivnímu, dynamickému tempu výuky jim jedna vyučovací hodina bohatě stačí 🙂

 

Kterou úroveň kurzu mám zvolit?

Před zahájením kurzu budete dotázáni na nejrůznější otázky, týkající se Vašich jazykových zkušeností (nebo nezkušeností :)). Těm z Vás, kdo jste již v minulosti jazyk studovali, doporučujeme vyplnění krátkého vstupního testu, který ohodnotí Vaše vstupní znalosti a pomůže ke správnému zařazení do skupiny.

Mám zvolit individuální výuku nebo skupinovou?

Skupinová výuka se koná vždy podle stanoveného rozvrhu a její náplň se přizpůsobuje všem klientům v kurzu. Z tohoto důvodu můžete mít pocit, že je pro Vás vhodnější individuální výuka, zejména pokud - nemůžete docházet pravidelně nebo jste omezeni prací, máte specifické požadavky na náplň učiva (potřebujete připravit na zkoušky, chcete znát slovní zásobu z určité oblasti) nebo chcete prostě být z jakéhokoli důvodu s lektorem sami.

Není jedna hodina málo? Jiné jazykovky nabízejí dvouhodinovky.

Ano, skutečně doporučujeme spíše 1 hodinu dvakrát týdně. Naše vyučovací hodina trvá 50 minut, ale nutno říct, že se v každém případě vyrovná intenzitě a efektivitě lekce v délce 90 minut i více. 

Většina klientů uvádí, že kvůli intenzivnímu, dynamickému tempu výuky jim jedna vyučovací hodina bohatě stačí 🙂

Efektivita je pro nás jednou z důležitých hodnot při tvorbě kurzů.

Jsou kurzy vhodné i pro úplné začátečníky?

Ano, a máme s nimi velmi dobré zkušenosti 🙂 Lektor začíná s jednoduchými konstrukcemi, které jsou opakovány častěji než u pokročilých klientů. Tak zajistíme důkladné zafixování základů, které jsou u začátečníků stěžejní.

 

Dostanu po skončení kurzu nějaký certifikát?

Klientům vystavujeme na žádost Osvědčení o absolvování kurzu, s vyznačením úrovně podle Evropského referenčního rámce, který je celosvětově platný.

 

 

Mám čas jen hodinu týdně. Můžu se zapojit do Vašich kurzů?

Pokud chcete docházet do našich kurzů, není možné chodit jen jedenkrát týdně. Chcete-li chodit jen jedenkrát týdně, musíte si zaplatit obě hodiny nebo si objednat tzv. individuální výuku. Efektivita výuky jedenkrát týdně je však poměrně nízká a je určena spíše jako „udržování se“. Na podmínky individuální výuky se informujte e-mailem.

 

Byla jsem na ukázkové hodině a vůbec nic jsem lektorovi nerozuměla. Co mám dělat?

V prvních hodinách se studentům často stává, že se „nechytají“, nerozumí lektorovi, mají pocit, že nevědí, o čem byla v hodině řeč. Nepropadejte panice, to se stává většině studentů, ať už začátečníkům nebo pokročilým, většinou je to způsobeno pouze tím, že studenti nejsou na metodu nebo na rychlou mluvenou řeč zvyklí. Doporučujeme studentům nechat se vést lektorem, opakovat, co jim napovídá, a i když ze začátku nerozumí, neznepokojovat se, vytrvat v úsilí a vyčkat. Neustálým opakováním si každý student postupně jednotlivé konstrukce osvojí, dotazům porozumí a správné odpovědi se naučí. Co je dnes nové, bude za čtrnáct dnů již staré, známé a zvládnuté!

Potřebujete pomoc?

Napište nám na info@centrumstar.cz nebo volejte na 775 551 850.

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.