Individuální výuka se Vám bude určitě zamlouvat!
A jaké jsou důvody?


SOUKROMÍ

Když chcete využít čas opravdu efektivně a máte zkušenosti s tím, že se lépe soustředíte a více se naučíte bez přítomnosti jiných studentů - při individuální výuce dostanete mnohem více prostoru, veškerá pozornost je věnována jen Vám a máte lektora jenom pro sebe.

ČAS, ČAS, ČAS...

Obchodní schůzky, nepravidelná pracovní doba, práce na směny - to všechno lze snadno vyřešit individuální výukou. Nebo máte i jiné časové požadavky? Např. chcete chodit častěji nebo naopak méně často než umožňují skupinové kurzy nebo si chcete zvolit čas docházky jinak než je běžné. Pomalejší tempo, rychlejší tempo, důkladnější probrání určitého učiva nebo naopak méně důkladné - u individuální výuky si tempo určujete zcela sami jen po dohodě s lektorem.

UČIVO

Naši lektoři Vás naučí mluvit, ať už potřebujete koupit kafe na dovolené nebo zavolat obchodnímu partnerovi. Soustředíme se na to, aby výuka byla zaměřená na komunikaci a na konkrétní výsledky. Nebo potřebujete připravit na zkoušky? Naučit se business angličtinu, technickou angličtinu nebo jiné? Máte zájem pouze o konverzaci? Nebo naopak potřebujete vypilovat gramatiku.

Ceník docházkové výuky

Výuka pro jednotlivce.

MEDIUM
390 Kč/ hod.
Celkově Kč 7.020,-
18 vyučovacích hodin na dobu max. 3 měsíců
Vámi zvolený rozvrh (po dohodě)
Vámi zvolená náplň výuky - navrhneme Vám optimální řešení
Nelze platit po hodinách.
LARGE
350 Kč/ hod.
Celkem Kč 12.600,-
36 vyučovacích hodin na dobu max. 5 měsíců
10% sleva oproti variantě "Medium"
Vámi zvolený rozvrh (po dohodě)
Vámi zvolená náplň výuky - navrhneme Vám optimální řešení
Nelze platit po hodinách.

I s online výukou budete spokojeni!
Víte proč?


BEZ CESTOVÁNÍ

Na cestách z práce, do práce atd. strávíme spoustu času. Cestování do kurzu angličtiny často odrazuje a představa dalšího "plýtvání" časem může být demotivující. Online výuka šetří čas a pomáhá tak dosáhnout cílů v oblasti jazykové výuky rychleji. Nikam nemusíte, jenom zapnete počítač a mluvíte anglicky!

Ceník online výuky

Výuka "na dálku".

MEDIUM ONLINE
390,-Kč/ hod.
CELKOVĚ PLATÍTE Kč 7.020,-
18 ONLINE vyučovacích hodin na dobu max. 3 měsíců
výuka 2x týdně dle dohody
Vámi zvolená náplň výuky - navrhneme Vám optimální řešení
Vámi zvolený rozvrh dle dohody
Platba po hodinách není možná.
LARGE ONLINE
350,- Kč/ hod.
CELKOVĚ PLATÍTE Kč 12.600,-
36 ONLINE vyučovacích hodin na dobu max. 5 měsíců
výuka 2x týdně dle domluvy
Vámi zvolená náplň výuky - navrhneme Vám optimální řešení
10% sleva oproti variantě MEDIUM
Platba po hodinách není možná.

FAQ - Nejčastěji kladené otázky


Kdy se mohu zapsat do kurzu?

Rádi Vás uvítáme kdykoli během školního roku - běžně se k nám připojují klienti kdykoli.

Jak dlouho trvá vyučovací hodina?

Naše vyučovací hodina trvá 50 minut, ale nutno říct, že se vyrovná intenzitě a efektivitě lekce v délce 90 minut i více. Čas je v dnešní moderní době vysoce ceněn, proto se snažíme z hodin vytěžit maximum.

Jak často musím do kurzu chodit?

Ze zkušeností se nám osvědčilo vyučovat spíše kratší dobu a častěji. Proto je u nás zvykem, že klienti docházejí do výuky dvakrát týdně po jedné vyučovací hodině. Je to daleko lepší než jedenkrát týdně po jedné vyučovací hodině, a to zejména proto, že klienti jsou tak v častějším kontaktu s cizím jazykem. Většina klientů také uvádí, že kvůli intenzivnímu, dynamickému tempu výuky jim jedna vyučovací hodina bohatě stačí 🙂

 

Kterou úroveň kurzu mám zvolit?

Před zahájením kurzu budete dotázáni na nejrůznější otázky, týkající se Vašich jazykových zkušeností (nebo nezkušeností :)). Těm z Vás, kdo jste již v minulosti jazyk studovali, doporučíme správný kurz během první vyučovací hodiny.

Není jedna hodina málo? Jiné jazykovky nabízejí dvouhodinovky.

Ano, skutečně doporučujeme spíše 1 hodinu dvakrát týdně. Naše vyučovací hodina trvá 50 minut, ale nutno říct, že se v každém případě vyrovná intenzitě a efektivitě lekce v délce 90 minut i více. 

Většina klientů uvádí, že kvůli intenzivnímu, dynamickému tempu výuky jim jedna vyučovací hodina bohatě stačí 🙂

Efektivita je pro nás jednou z důležitých hodnot při tvorbě kurzů.

Jsou kurzy vhodné i pro úplné začátečníky?

Ano, a máme s nimi velmi dobré zkušenosti 🙂 Lektor začíná s jednoduchými konstrukcemi, které jsou opakovány častěji než u pokročilých klientů. Tak zajistíme důkladné zafixování základů, které jsou u začátečníků stěžejní.

 

Dostanu po skončení kurzu nějaký certifikát?

Klientům vystavujeme na žádost Osvědčení o absolvování kurzu, s vyznačením úrovně podle Evropského referenčního rámce, který je celosvětově platný.

 

 

Mám čas jen hodinu týdně. Můžu se zapojit do Vašich kurzů?

Pokud chcete docházet do našich kurzů, je možné chodit jen jedenkrát týdně. Ale POZOR! Efektivita výuky jedenkrát týdně je však poměrně nízká a je určena spíše jako „udržování se“. Doporučujeme ji pouze tehdy, pokud už student má určité znalosti a má možnost se angličtině věnovat i mimo kurz. Pro začátečníky je tak malá frekvence zcela nevhodná.

 

Potřebujete pomoc?

Napište nám na info@centrumstar.cz nebo volejte na 732 449 735.

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.